46 відповідей на “Відгуки”
-
Хочу висловити величезну подяку лікарю- кардіологу Халдіс Оксані Олегівна за чуйність, людяність та професіоналізм. Ми з чоловіком прийшли в клініку до гастроентеролога, та випадково потрапили на прийом до Оксани Олегівни. Вона побачила критичний стан чоловіка та наполягла на терміновій госпіталізації, чим врятували здоров’я, а можливо, і життя. Ще раз низький уклін Вам і найкращі побажання, нехай Вам сторицею повертається те добро, що Ви даруєте людям.
-
Завдяки лікуванню та рекомендаціям Оксани Олегівни я можу вести повноцінне життя, без постійного страху за своє серце. Вона навчила мене краще розуміти свій організм та піклуватися про нього.
Оксана Олегівна – лікар за покликанням. Я рекомендую її як висококваліфікованого, досвідченого та чуйного кардіолога тим, хто має проблеми з серцево-судинними захворюваннями.
Владислав Анатолійович -
15.07.2025 р.
Хочу висловити свою щиру подяку лікарю-кардіологу Халдіс Оксані Олегівні з якою мене пов’язує майже двадцять років спілкування з приводу здоров’я серця. Оксану Олегівну характеризує високий професіоналізм, доброзичливість, готовність уважно вислухати щодо проблем, які турбують пацієнта.
Окрім виняткових професійних якостей, Оксана Олегівна надзвичайно уважна, чуйна людина. Вона вміє знайти правильні слова, щоб заспокоїти, пояснити складні медичні терміни простою і зрозумілою мовою, а також відповісти на запитання. Я ніколи не відчуваю поспіху чи байдужості під час наших зустрічей. Це дуже важливо, коли мова йде про здоров’я.
Завдяки лікуванню та рекомендаціям Оксани Олегівни я можу вести повноцінне життя, без постійного страху за своє серце. Вона навчила мене краще розуміти свій організм та піклуватися про нього.
Оксана Олегівна – лікар за покликанням. Я рекомендую її як висококваліфікованого, досвідченого та чуйного кардіолога тим, хто має проблеми з серцево-судинними захворюваннями.
Владислав Анатолійович -
Щиро дякую лікарю Оксані Олегівні за високий професіоналізм, уважне ставлення та ефективну допомогу у стабілізації артеріального тиску. Завдяки виваженим діям Оксани Олегівни та індивідуальному підходу, мій стан суттєво покращився. Ваші уважність і широкий горизонт опрацьованого досвіду є справжньою підтримкою для пацієнтів.
Особливо хочу відзначити цінні фахові поради Оксани Олегівни щодо профілактики захворювань і збереження активного довголіття. Кожна консультація — це не лише лікування, а й джерело мотивації вести здоровий спосіб життя.
Дякую за турботу, мудрість і щирість у своїй справі. Бажаю Вам міцного здоров’я, професійного зростання та вдячних пацієнтів!
Марія -
15.07.2025 р.
Хочу висловити свою щиру подяку лікарю-кардіологу Халдіс Оксані Олегівні з якою мене пов’язує майже двадцять років спілкування з приводу здоров’я серця. Оксану Олегівну характеризує високий професіоналізм, доброзичливість, готовність уважно вислухати щодо проблем, які турбують пацієнта.
Окрім виняткових професійних якостей, Оксана Олегівна надзвичайно уважна, чуйна людина. Вона вміє знайти правильні слова, щоб заспокоїти, пояснити складні медичні терміни простою і зрозумілою мовою, а також відповісти на запитання. Я ніколи не відчуваю поспіху чи байдужості під час наших зустрічей. Це дуже важливо, коли мова йде про здоров’я.
Завдяки лікуванню та рекомендаціям Оксани Олегівни я можу вести повноцінне життя, без постійного страху за своє серце. Вона навчила мене краще розуміти свій організм та піклуватися про нього.
Оксана Олегівна – лікар за покликанням. Я рекомендую її як висококваліфікованого, досвідченого та чуйного кардіолога тим, хто має проблеми з серцево-судинними захворюваннями.
Владислав Анатолійович -
Висловлюю щиру подяку лікарю-кардіологу Халдис Оксані Олегівні за її високий професіоналізм, системний підхід, людяність та справжню відданість своїй справі.
Ви — Лікар з великої літери, який не просто лікує, а вселяє впевненість, спокій і надію. Ваше уважне ставлення, глибоке розуміння проблем пацієнтів та здатність знайти оптимальні рішення — це справжнє мистецтво медицини.
Дякую Вам за підтримку, за ретельні обстеження, чіткі пояснення та турботу, яку Ви даруєте щодня. Ваш системний підхід до лікування — це запорука довіри та одужання.
Бажаю Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, вдячних пацієнтів і мирного неба над головою!
-
Звертаюсь регулярно до лікаря Халдіс О.О. Професіонал своєї справи, дуже рекомендую. Дуже фаховий спеціаліст – і щодо діагностики, і щодо лікування. Результатами лікування лікаря Халдіс О.О., дуже задоволений вже багато років.
-
Клініка, в яку можна прийти не тоді, коли вже є проблема, а для запобігання проблемі! Спостерігаюся тут давно і я сама, і мама. Лікарі демонструють високий професіоналізм, не розбирають організм на частини, а дивляться як на цілісну систему. Проявляють індивідуальний підхід. Чудовий гінеколог пані Оксана Тригуб. Досвідчений, чуйний кардіолог пані Оксана Халдіс. І медсестра-золоті руки пані Вікторія, на жаль, не знаю прізвища, яка від кардіограми до гастроскопії робить так, наче дитину нянчить… Рекомендую з власного досвіду усіх!
-
Хочу подякувати кардіологу клініки Халдіс Оксані Олеговні, фахівцю найвищого рівня) Багато років назад мій чоловік, після інфаркту, звернувся в клініку і потрапив до неї на прийом і став її пацієнтом назавжди, завдяки таким лікарям, як Оксана Олегівна, люди продовжують жити повноцінним життям, навіть після інфарктів. Процвітання і всіх благ колективу клініки!!!
-
Неодноразово зверталась до клініки.
Щиро вдячна за фахову допомогу. Особлива подяка лікарю- кардіологу Халдіс Оксана Олегівна за професіоналізм, людяність та уважне відношення до пацієнта. -
Велика подяка всім фахівцям клініки за професіоналізм та людяне ставлення до пацієнтів. Адміністратори рецепшн знають свою справу, вміють створити невимушену теплу атмосферу у приймальні, а театр, як то кажуть, починається з вішалки.Дякую лікарям Смахтіній Юлії Юріївні, Навроцькій Світлані Юріївні, Струк Марині Анатоліївні за професійні рішення та надану допомогу.Окрема подяка доктору – кардіологу Халдис Оксані Олегівні, яку знаю з 2008 року. Спілкування зі фахівцем такої кваліфікації лікує вже з порога. Без зайвих ліків та непотрібних призначень лікар рекомендує те, що справді підтримує здоров’я пацієнта.
Бажаю клініці процвітання та вдячних пацієнтів та раджу звертатися за допомогою саме сюди.
З повагою, Томчук Любов -
Найкраща клініка, з фахівцями найвищого рівня. Дуже дякую кардіологу Оксані Олеговні Халдіс, за знання, увагу та підтримку. Відчуваю себе впевнено,-знайшла свого лікаря!
Вдячна за професійну допомогу лікарям ендокринологу Струк Маріні Анатоліївні, та дерматовенерологу Смахтіної Юлії Юріівні.
Бажаю багато сил в вашій нелегкій праці! -
Вдячна за фахову допомогу та відношення до роботи також старшій медсестрі Наталії Миколаївні! Бажаю процвітання колективу інституту!
-
Чудова дорога до здоров’я з ендокринологом Мариною Анатоліївною Струк!! Вдячна!! Організаовано роботу в Інституті найкращим чином – рекомендую! Надзвичайно щаслива, що допомогли потрапити на прийом якнайшвидше, особисто вдячна адміністратору Катерині! Успіхів і всіх благ колективу!
-
Була на УЗІ серця у Халдіс О.О. Лікарка уважно все перевірила і доплером виміряла. Все пояснила і заспокоїла. Коли ти в руках професіонала- це радує. Дякую і раджу звертатися в цей заклад .
-
Дякую , що ви є. Лікарі від БОГА. Міцного вам здоров’я.
-
Была у эндокринолога Струк Марины Анатольевны, опытный специалист, все чётко и по делу, очень вежливая и приятная, всё понравилось.
-
Впечатление от доктора Сагай В.А.
Полу-халиф, полу-павлин,
Полу-шутник, полу-философ,
Как шкаф заполнен из вопросов,
И без стеснений на устах —
Он, как рояль, блестит в кустах.
-
Гарні лікарі, прийнятні ціни!!!
Вдячність Безверхній Марині Степанівні, Володимиру Олександровичу за надану допомогу!!!
-
Дякуємо Вам за гарні слова. Міцного Вам здоров’я.
-
-
Неодноразово зверталась до клініки, в цілому дуже задоволена як професійним підходом лікарів, так і їхньою людяністю. Особлива подяка гінекологу Безверхній Марині Степановні.
-
Щиро вдячні Вам за позитивний відгук. Міцного Вам здоров’я
-
-
Огромная благодарность урологу Ермоловой Анжелике Павловне у которой я не первый раз.Врач который действительно заинтересован в здоровье клиента!Лучший специалист.Одна из не многих клиник которая завоевала мое доверие!Огромное спасибо за Вашу человечность.Крепкого здоровья Вам!
-
Дякуємо за гарний відгук. Міцного Вам здоров’я
-
-
Неодноразово відвідувала клініку та хочу висловити свою подяку за уважність, професіоналізм лікарів, їх людяність. Особлива вдячність гінекологу Марині Степанівні Безверхній.
-
Огромнейшее спасибо за профессионализм, человечность и уважение к своим клиентам!
Особенная благодарность гинекологу Марине Степановне за выявленную проблему вовремя и оказание помощи в срочной госпитализации .
Благодарю от всей души ! С уважением, Инна Савчук
-
Благодарим за добрые слова. Крепкого здоровья вам и вашим близким.
-
-
Дуже задоволений Професійністю Лікарів
-
Дуже вдячні за добрий відгук. Міцного Вам здоров’я.
-
-
Вічливий персонал, прийнятні ціни. Вдячна лікарю Порубиновській І.А. за фахово проведене УЗД щитоподібної залози.
-
Огромное спасибо, Владимиру Александровичу, за лечение моей мамы! Все врачи опустили руки с ее проблемой, а он дал надежду. И результат не заставил ждать! Огромное спасибо врачу за профессионализм и добро! Удачи во всем!
-
Дуже вдячні за добрий відгук. Міцного Вам здоров’я.
-
-
Меня приятно удивили цены, как для частной клиники. Это по-моему, самая низкая стоимость услуг по столице по частниках. Но сервис хороший. Все улыбаются, нормально все объясняют. У медсестры Вики очень легкая рука на взятие крови.
-
Дякуємо Вам за відгук. Міцного здоров’я вам та Вашій родині.
-
-
Цены адекватные. Сервис тоже. Врач гинеколог Тригуб хорошо консультирует. Все ясно и понятно.
-
Все устроило. Врачу кардиологу хочу выразить благодарность, очень чуткий и внимательный до всех деталей врач. Спасибо.
-
Сначала клиника показалась простоватой, как для частной медицины. Но доброжелательность персонала и проведение приема врачом гинекологом изменило мнение. Медсестра во время заборов анализов душевно успокоила. Спасибо, что без пафоса, а по-человечески подходите к пациентам.
-
Благодарна очень Шевкопясу Олегу Владимировичу за починку спины и крепкий сон. Спасибо ВАМ!
-
Хочу выразить свою благодарность врачу неврологу Владимиру Александровичу. Большое спасибо за гибкий индивидуальный подход и квалифицированную помощь.
-
Хочу поблагодарить врача невролога Владимира Александровича за хорошее лечение. Это знающий и чуткий врач с современными взглядами и принципами.Сразу чувствуешь к нему доверие и уважение
-
Хочу сказать спасибо доктору Трегуб Оксане Николаевне!
Всегда профессионально и человечно ! Очень благодарна за помощь !
-
Дякуємо Вам за відгук. Міцного здоров’я вам та Вашій родині.
-
-
Дякую лору. Хороший лікар, Лікувавсь в іншій клініці з іншим діагнозом безрезультативно 2 роки. Лісневич-лор за курс лікування 10 днів допоміг. Щиро дякую, що можу вільно дихати.
-
Уважаемая Инга Александровна! Вчера, когда я попросила контактный телефон врача-гепатолога, вы мне ответили, что такого врача нет, а есть гематолог. Так вот, на будущее (из интернета)- “Гепатолог – это специалист, занимающийся выявлением и терапией болезней печени. Однако, это определение не является максимально полным, так как сфера деятельности данного врача несколько шире, что и требует пояснения.
Сама отрасль медицины под названием «гепатология» – это одна из дочерних ветвей гастроэнтерологии. Однако, она более подробно занимается изучением печени, желчного пузыря и его путей.” И не вам ли, гастроэнторологу, не знать. Мне не понравилось ваше отношение к пациентам.
-
Добрый день, Ольга. По всей вероятности, при общении с доктором произошло недопонимание. Врач имел ввиду, что врачей гепатолога и гематолога в нашей клинике нет. Благодарим вас за отзыв. Крепкого здоровья.
-
-
Мне все в клинике понравилось, предложили выпить чай. Ждала минут десять, так как пришла раньше. К врачу пригласили вовремя. Дерматолог мне понравилась. Детально изучила мою карточку. Быстро поставила диагноз. Лечение помагает.

Залишити відповідь